Сучасні рішення для медичних установ
Комплексне рішення для мед закладів
Сьогодні заклади охорони здоров’я як ніколи потребують впровадження комп’ютерних технологій. Сучасне обладнання сприяє поліпшенню ефективності роботи, збільшенню комфорту та безпеки відвідувачів.
Дієвою системою, що дає змогу автоматизувати роботу медиків є електронна черга.
Електронна черга – це програмно-апаратний комплекс, який вирішує проблему розподілу потоків відвідувачів за типом питань та кількості часу перебування в черзі, створюючи комфортні умови для очікування. Головна мета комплексу – організувати процедуру очікування до отримання послуги за допомогою інформування відвідувачів про місце в черзі та час очікування.
Комплектуючі системи:
- Сенсорний термінал з чековим принтером, що видає квиток з номером черги.
- Табло, де відображаються номер черги відвідувача.
- Програмне забезпечення
Вигоди та переваги :
- Збільшення швидкості обслуговування відвідувачів. Структурування та організація черги збільшують швидкість обслуговування відвідувачів на 25-30%.
- Фіксування історії обслуговування..
- Зниження конфліктів та суперечливих ситуацій в процесі очікування обслуговування.
- Забезпечення комфортних умов праці для персоналу.
За допомогою системи електронної черги є можливість отримувати статистичні дані, відслідковувати завантаження персоналу та швидкість обслуговування.
Система підвищує безпеку обслуговування завдяки мінімізації контакту працівника реєстратури з відвідувачами, а також сприяє зменшенню конфліктних ситуацій та непорозумінь.
Також дієвим методом зниження розповсюдження вірусів та бактерій – є озонування повітря.
Озон має високу окислювальну здатність, дезактивує бактерії, віруси, грибки, спори тощо. Він має користь в тих випадках, коли ми маємо потребу в обробці поверхні та повітря для значного зниження вірусної контамінації.
Великою перевагою саме озонування повітря є можливість дістатися до всіх відкритих поверхонь, щілин. Він не залишає шкідливих речовин та не потребує окремих місць для зберігання, так як є формою кисню і виробляється з повітря.
Озонування можна використовувати безпосередньо у робочий час, короткострокова обробка займає всього 20 хвилин, використовується для невеликих за площею приміщень з можливістю провітрювання.
Користь озонування повітря:
- Значно знижує вплив токсичних речовин;
- Винищує 99,9% вірусів та мікробів, небезпечні штами грипу;
- Насичує повітря киснем;
- Підвищує продуктивність роботи;
- Не викликає алергічних реакцій та покращує роботу організму.
Доведено, що газоподібний озон вбиває короновірус SARS. В свою чергу структура Covid-2019 практично ідентична структурі короновірусу SARS, тож можна сказати, що озон також буде протидіяти новому вірусу.
Ще одним оптимальним рішенням для збільшення безпеки відвідувачів лікарні – є дезінфікуючі безконтактні станції.
Компактна та ергономічна конструкція забезпечує користувача необхідними засобами захисту від інфекцій, що передаються контактним шляхом.
Дезінфікуюча рідина подається в автоматичному режимі завдяки датчику руху.
Переваги безконтактної дезінфікуючої станції:
- Знищує 99.9% потенційно небезпечних для здоров’я мікроорганізмів;
- Безпечне використання за рахунок сенсорного диспансеру;
- Зручна та універсальна конструкція станції;
- Легкий доступ до наповнення дезінфікуючої речовини.
- Автоматичний розрахунок порцій, що зменшує розхід дезінфікуючої речовини.
Простий та безпечний для використання. Виключає ризик інфекційної перехресної контамінації завдяки відсутності контакту рук з дозатором.
Універсальна та необхідна річ – сканер для медичного обслуговування.
Вони дозволяють виконувати любі задачі – такі як, сканування браслету на руці для підтвердження особистості у новонароджених дітей, відслідковувати взірці в лабораторії, сканування крапельниць для запису часу та дозування.
Спеціальний корпус сканеру витримує процедуру обробки дезінфікуючими засобами, що усуває можливість розповсюдження інфекції. Всі отвори гвинтів та динаміків закриті задля усунення накопичення бактерій.
Зокрема сканер має функцію «нічного режиму», що дозволяє миттєво переключитися зі звукового сигналу на вібрацію, коли пацієнт спить.
Завдяки мікропроцесору з частотою 800 МГц мегапіксельному датчику високого розширення та ексклюзивної унікальної технології обробки зображення забезпечується миттєве сканування навіть найскладніших штрихкодів.
Зчитування кількох штрихкодів одним натисканням кнопки або виокремлення одного штрихкоду серед інших дозволяє оптимізувати велику кількість завдань та значно спростити роботу персоналу.
Для відвідувачів з вадами слуху передбачений пристрій моделі IL – К310 -25, що забезпечує комфортне спілкування навіть у приміщеннях де є підвищений фоновий шум.
Завдяки спеціально розробленому мікрофону людина з слуховим апаратом буде чітко чути співрозмовника в шумному приміщенні.